Farmona
For Children

For Children

KRAKÓW RESTAURACJA PRZYJAZNA DZIECIOM

Restauracja Magnifica położona jest w parku pełnym kwiatów i urokliwych alejek. To idealne miejsce dla dzieci i rodziców. Bezpieczny, ogrodzony teren pełny zieleni oraz znakomita kuchnia to nasze atuty.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy szereg promocji i akcji specjalnych - w weekendy Dzieci Jedzą Gratis, a dodatkowo trwa akcja Niedziele z Animatorem - organizowane są tematyczne zajęcia, gdzie czas mija beztrosko pod okiem animatora.

Łąka piknikowa pełna kolorowych leżaków zachęca do relaksu przy smakowitym posiłku i orzeźwiającym drinku, a plac zabaw i trampolina tuż obok zapewniają dzieciom zajęcie.

Tytuł: "Miejsce Przyjazne Dzieciom" zobowiązuje: na najmłodszych czekają kolorowanki i zabawki, gry planszowe, boisko z bramkami i fontanna. Zielona enklawa w sercu Krakowa - Magnifica to nie tylko restauracja z ogródkiem; to magiczne miejsce z własnym parkiem, gdzie dorośli i dzieci po prostu odpoczywają, rozmawiają i cieszą się chwilą.

DZIECI/PLAC1.jpg

Child-friendly restaurant

We are a child-friendly place, so each child visiting our Restaurant receives a set of crayons and a colouring book, toys and high chairs.

From early spring to late autumn, all children are invited to a picnic meadow with a playground and colorful loungers.

With the thought of our youngest customers, we offer a separate room for changing and feeding infants.

PARK/park1.jpg

RODZINNE NIEDZIELE

Chwile spędzone z najbliższymi są bezcenne. My stworzyliśmy miejsce, w których chwile te staną się również beztroskie. Poznaj naszą Restaurację z ogrodem dla dzieci

Słoneczna łąka piknikowa z kolorowymi leżakami czy spokój parku z fontanną i śpiewem ptaków. Może plac zabaw, w którym dzieci mogą bez przeszkód spożytkować nadmiar energii na trampolinie, zjeżdżalni lub strzelić kilka goli tacie na naszym boisku?

Bezpłatne zajęcia z animatorem pobudzą kreatywność i pozwolą na chwilę zapomnieć o rodzicach, którzy mogą wykorzystać ten czas dla siebie w naszym ogrodzie - to akcja Niedziele z Animatorem

Energię zawsze można uzupełnić. W niedziele obowiązuje przecież akcja Dzieci Jedzą Gratis czyli każdemu daniu z menu dla dorosłych towarzyszy danie z menu dziecięcego.

A dodatkowo bezpłatny parking

DZIECI/PLAC3.jpg

DZIECI JEDZĄ GRATIS

W każdą sobotę oraz niedzielę dzieci do 10 lat jedzą u nas gratis. Wystarczy zamówić danie główne z karty menu by otrzymać posiłek z karty dziecięcej w prezencie od Szefa Kuchni.

Zamawiając dwu lub trzydaniowy obiad dla siebie dziecko otrzymuje dwu lub trzydaniowy posiłek GRATIS.

 

Pobierz regulamin

animatorka_bg_3000x2000px.jpg

NIEDZIELE Z ANIMATOREM

Niedziele jeszcze nigdy nie były tak rodzinne!

Właśnie wtedy w Restauracji Magnifica na Wasze dzieci czeka animatorka, która bezpłatnie zorganizuje im niezapomnianą zabawę.

Każde spotkanie z innym motywem przewodnim!

Sprawdź harmonogram na naszym Facebooku lub na stronie Niedziele z Animatorem dla dzieci

DZIECI/PLAC5.jpg

kids friendly certificate

Magnifica Restaurant in Hotel Farmona Business & Spa received the following certificates:

  • “Toddler-friendly Place”
  • “Parent-friendly Place”
  • “Mother and Child Friendly Hotel”
DZIECI/20140604_DSC01969.jpg
DZIECI/PICT0293.JPG
dzieci'/20140604_DSC01951.jpg
DZIECI/PLAC4.jpg
DZIECI/PLAC2.jpg
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close